Select language and currency

Zwroty i Reklamacje

Zwroty
Każdy z naszych Klientów może bezproblemowo zwrócić towar który nie spełnia oczekiwań w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia korzystając z łatwego formularza zwrotów dostępnego na naszej stronie.
Jak zwrócić produkt?
1. Wejdź w listę zamówień dostępnych do zwrotu

2. Odszukaj zamówienie

3. Zaznacz towary

4. Przejdź dalej i podążaj za wskazówkami

5. Dostarcz nam towary

...i gotowe!

Jeżeli wybierzesz zwrot na Saldo Klienta możesz bezpłatnie nadać zwrot w dowolnym paczkomacie. Po zaakceptowaniu zwrotu przez obsługę w jego szczegółach dostępny do pobrania będzie list przewozowy wraz z instrukcją nadania.
! Do zwracanej przesyłki należy dołączyć dokument zwrotu z podpisem, który można pobrać tuż po wygenerowaniu zwrotu, lub wchodząc w "Twoje konto" do zakładki WSZYSTKIE DODANE ZWROTY.
Należy pamiętać, iż zwracany produkt nie może posiadać znamion użytkowania, w szczególności nie może być uszkodzony mechanicznie, nie może też mieć żadnych wad fizycznych, powinien zawierać nienaruszone oznaczenia (naklejki), w które zaopatrzył towar sprzedawca w chwili zakupu. Oznaczenia takie muszą być oryginalne (tj. pochodzić od sprzedawcy) i nie mogą nosić śladów ich wymontowania i ponownego przymocowania do towaru. W przeciwnym wypadku sprzedawca może obniżyć wartość lub nie przyjąć zwrotu. 
Podstawa prawna: Dz. U. 2014 poz. 827
Reklamacje
Reklamacje dotyczącą wad produktu możesz składać w ciągu 24 miesięcy od dnia jego otrzymania. Jesteśmy zobowiązani dostarczyć Ci produkty wolne od wad dlatego jeżeli masz uwagi do towaru skorzystaj z formularza reklamacji.
Jak zareklamować produkt:
1. Wejdź w listę zamówień dostępnych do reklamacji

2. Odszukaj zamówienie

3. Zaznacz towary

4. Opisz dokładnie na czym polega usterka, dodaj również zdjęcia

5. Przejdź dalej i podążaj za wskazówkami

6. Dostarcz nam towary
Aby wszystko poszło sprawnie pamietaj..
W pierwszym kroku prosimy o wpisanie dokładnego opisu usterki i dodanie zdjęć w formularzu. Pozwoli to nam na szybsze zdiagnozowanie problemu, co przełoży się również na szybsze rozpatrzenie wniosku.
Po potwierdzeniu przez nas reklamacji należy wydrukować zgłoszenie reklamacyjne i dołączyć je do wysyłanej paczki. (Zgłoszenie to znajdziesz w szczegółach reklamacji i będzie dostępne dopiero po potwierdzeniu reklamacji)
Reklamowany produkt może dotrzeć do nas poprzez jeden z najwygodniejszych dla Ciebie sposobów. 
Możesz:
1.Wysłać paczkomatami InPost - etykieta generowana po potwierdzeniu reklamacji przez obsługę (informację o potwierdzeniu reklamacji otrzymasz na maila)
2.Wysłać paczkę samodzielnie
3.Dostarczyć przedmiot osobiście

! W każdym z w/w przypadków prosimy o wygenerowanie zgłoszenia poprzez formularz reklamacji i dołączenie go do wysyłanej paczki
Adresy do wysyłki towarów
Adresy na które należy nadać przesyłki dostępne są po wejściu w szczegóły:
1. Zwrotu
2. Reklamacji

Z dopiskiem na paczce: Zwrot/Reklamacja i jej numer lub: Serwis - w zależności od tego w jakim celu wysyłasz do nas paczkę.
Serwis należy nadać na adres podany tutaj.
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2576 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-03
ok
2022-10-24
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Przemiły kontakt. Polecam w 100%

Korzystamy z ciasteczek aby zapewnić Ci komfort korzystania z naszego sklepu.

cookie

Danych tych używamy między innymi w celach reklamowych i statystycznych oraz aby dostosować wyświetlaną stronę do użytkownika.

Ustawienia te możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Więcej informacji uzyskasz tutaj.

Akceptuję Cookies
pixelpixel